Radico Colour Me Organic Dark Brown tumepruun orgaaniline taimne juuksevärv 100g

RADICO COLOUR ME ORGANIC on orgaaniline, kemikaalidevaba juuksevärv koduseks värvimiseks, mis jätab naturaalse tumepruuni tooni. See on täiuslik segu juukseid värvivatest ja hooldavatest ayurveda taimedest. Radico on esimene sertifitseeritud orgaaniline juuksevärv, mis katab hallid juuksed efektiivselt ja korralikult vaid ühe sammuga. Juuksevärv jätab juuksed kohevaks, läikivaks ja naturaalselt terveks. Saadaval 23 värvitooni. Pakend sisaldab kõike koduseks värvimiseks vajalikku, lisada ainult vesi. 

1 kommentaar(i) (5.0/5)

12,00 €
(120,00€/ kg)
Lisainfo
Lisainformatsioon
Uus Ei
Müük Ei
Laokood 20109
Tootja riik: IN
Saadavus: 481
Kommentaarid

Kliendi kommentaarid 1 item(s)

 • Olen rahul
  Jagan hea meelega oma head kogemust. Mind just ajendas proovima tütre soovitus ja uudishimu.

  Olin ammu loodusliku juuksevärvi otsingul. Mu juuksed olid kuivad ja tasapisi hakkas juurde tekkima halli. Värvisin enamasti värvidega,mis hetkel olid soodsa hinnaga poes saadaval, kuna minu senine kogemus oli see, et olenemata kõrgest hinnast, kasvab ikkagi värv välja ja juuksed on mõne aja pärast kuivad ja tuhmid.
  Waku Organicsi toodet soovitas tütar. Pean ütlema, et esimesel korral ei olnud ma väga vaimustuses, halle ei katnud ja värv oli oodatust tagasihoidlikum, kuigi juba oli tekkinud juustele ilus läige.
  Täna olen värviga väga rahul mu juuksed on terved ja läikivad, hallid kaetud, neile jääb küll pisut heledam toon, aga see mõjub värskendavalt. Mulle meeldib eriti see, et looduslik värv kulub ühtlaselt ja ei jää inetut väljakasvanud juusterida pealaele paistma, toon mille valisin on väga sarnane mu loomulikule värvile. Soovitud tulemus hakkas tekkima minul peale kolmandat värvimiskorda.
  Ühest pakist värvist jätkub 4-5 värvikorraks, vaatamata sellele, et mul on suhteliselt paksud juuksed, värvi saan segada just nii palju, kui arvan vaja minemat, eriti hea üllatus pakendis oli kilest müts. Värvimisel ei hõlju majas hingematvalt vänget ammoniaagi haisu.


  Loodan, et minu kogemus pisutki veenis kedagi vähemalt kordki proovima- kuni pole proovinud, ei tea ju.
  Kvaliteet
  Review by Leeve (Postitatud 16.12.2019)
Kirjeldus

INCI: Indigofera Tinctoria (Indigo), Lawsonia Inermis (Henna), Phyllanthus Emblica (Amla), Eclipta Prostrata (Bhringraj).  Rubia Tinctorum (Manjistha), Trigonella Foenum Graecum (Methi), Hibiscus Rosa Sinensis (Hibiscus) 

 *orgaaniline sertifitseeritud Ecocert-rahvusvahelise sertifikaadiga

 EI SISALDA:

• sünteetilisi kemikaale või lisandeid,

• PPD-d (parafenüleendiamiidi),

• ammoniaaki,

• resortsinooli,

• parabeene.

Wakuorganics.ee kasutab küpsiseid (cookie), mille ülesandeks on koguda erinevate analüüside tegemiseks vajalikku teavet, et tagada kasutajatele poe võimalikult mugav kasutamine. Tutvu privaatsustingimustega siit.