Sertifitseeritud ökokosmeetika e-pood. Üle 45€ tellimused tasuta kohale!
Eesti Eesti

Helista meile 56 819 296

Ostukorv - 0 toode(t)

Ostukorvis pole tooteid.

ÖKOSALONG
Võrdle tooteid

Pole midagi võrrelda

Küsitlus

Kas olete varem kasutanud taimseid juuksevärve?

Telli RSS voog

ÖKOSALONG

Ökojuuksuri teenused

Ökojuuksuri teenuste nõudlus on Eestis kasvamas. Taimsed juuksevärvid ja hooldusprotseduurid on alternatiiv neile,

 • kes on allergilised sünteetilistele juuksevärvidele ja kemikaalidele;
 • kes soovivad oma juukseid värvida ja hooldada pehme loodusliku juuksevärviga, mis on kemikaalidevaba, keskkonnasõbralik ja turvaline organismile. 

Juuste värvimisel kasutame Radico taimseid orgaanilisi sertifitseeritud juuksevärve. Radico ökojuuksevärvid sisaldavad ainult Indias kasvatatud haruldasi ayurveda traditsioonilisi taimesegusid, mida on Idamaades kasutatud juuste värvimiseks ja hooldamiseks juba aastatuhandeid. Radico tooted on Ecocert sertifitseeritud mahepõllunduses kasvatatud taimed. Sertifikaat tagab, et taimede kasvatamisel jälgitakse mahepõllunduse rangeid reegleid. Mahepõllundusest võid rohkem lugeda siit. Radico tooted sobivad veganitele.

Radico juuksevärvid jätavad naturaalse lõpptulemuse, hooldavad juukseid, peanahka ning soodustavad juuste kasvu. Tavaliselt kliendid märkavad positiivseid muudatusi juba vahetult pärast esimest värvikorda. Kuid nagu looduses ikka, pikemaajalised muudatused nõuavad veidi rohkem aega, et saavutada pikemaajalisi püsivaid muudatusi soovitame taimset juuksevärvi kasutada vähemalt 6 kuud. 

Kui olete värvinud oma juukseid varem tavavärvidega, siis on võimalik turvaliselt üle minna taimsetele juuksevärvidele. Siiski tuleb meeles pidada mõned asjad:

 • Väga rikutud ja katkiste juustega võib vaja minna mitu värvimiskorda, et saada soovitud lõpptulemus.
 • Taimse juuksevärviga on võimalik toonitada olemasolevat värvi 1-2 tooni.
 • Taimne juuksevärv ei värvi juukseid heledamaks

Kellele taimne juuksevärv ei sobi:

 • Kui soovid moe trendidega kaasas käia ja muuta juuksevärvi tihti ja radikaalselt (näiteks blondist tumedaks ja vastupidi).
 • Kui oled allergiline taimsetes juuksevärvides sisalduvatele taimedele. 

Ökojuuksurisalongi teenused

Taimse juuksevärvipakett salongis

Kui Te soovite oma juukseid värvida maheda ökojuuksevärviga, siis on Radico taimse juuksevärvipakett just Teile! Esmakordsel värvimisel on juuksuriga enne konsultatsioon, et leida Teie jaoks parim lahendus. Koolitatud juuksur kontrollib Teie juuste seisundit ning valib vastavalt juustele sobivad puhastus- ning hooldusvahendid ja juuksevärvi. Juuksevärvipakett sisaldab konsultatsiooni, puhastust, värvimist, juukselõikust ja föönisoengut.

Ajaline kulu sõltuvalt juuste pikkusest 2,5-3,5h.

Hinnad sisaldavad juukselõikust (ilma lõikuseta -15€)

Järelkasvule 45€

Lühikesed juuksed 60€

Poolpikad juuksed 75€

Pikad juuksed 90€ 

Taimse juuksevärvipakett Take-Away pesemisega kodus

Take-Away värvimist soovitame alates teisest värvimisprotseduurist. Juuksevärvipakett sisaldab puhastust ja värvimist. Pärast juuste värvimist kliendi juuksed kaetakse biokilega ja kliendi oma peakattega (rätik või müts) ning klient võib minna koju. Klient peseb juuksed kodus. Protseduuri eeliseks on see, et klient ei pea ootama salongis mitu tundi, vaid võib minna koju ning hoida ökojuuksevärvi peas kauem. Näiteks intensiivsema tooni saavutamiseks võib taimset juuksevärvi turvaliselt peas hoida kuni 3-4h.

Ajaline kulu salongis 1-1,5h.

Hinnad alates 40€

Taimne luksuslik juukseid niisutav ja kosutav juuksemask ayurveda taimedega kuivadele ja katkistele juustele

Kui Teie juuksed on kuivad, elutud ja katkised, soovitame juukseid niisutavat ja taastavat luksuslikku hoolduspaketti Radico ayurveda taimedega. Pakett sisaldab juukseid ja peanahka puhastavat ja hooldavat juuksemaski, mis toidab juukseid ja jätab nad kohevaks ja säravaks. Pärast juuksemaski maha pesemist juuksed kuivatatakse. Ei sisalda juukselõikust. Ajaline kulu 2h.

Hind 40€  

Hind koos juukselõikusega 55€ 

Taimne luksuslik juukseid niisutav ja kosutav Take-Away juuksemask ayurveda taimedega kuivadele ja katkistele juustele pesemisega kodus 

Kui Teie juuksed on kuivad, elutud ja katkised soovitame juukseid niisutavat ja taastavat luksuslikku hooldusmaski Radico ayurveda taimedega. Traditsioonilisi ayurveda taimi on Indias ja Idamaades kasutatud juuste hooldamiseks aastatuhandeid. Juuksemask sisaldab juukseid ja peanahka puhastavat ja hooldavat taimesegu, mis toidab Teie juukseid ja jätab juuksed kohevaks ja säravaks. Pärast juuksemaski pealekandmist juuksed kaetakse biokilega ja kliendi oma peakattega (rätik või müts) ning klient võib minna koju. Klient peseb maski välja kodus. Protseduuri eeliseks on see, et klient ei pea ootama salongis protseduuri lõppemist. Lisaks võib klient hoida juuksemaski kodus märgatavalt kauem, soovi korral isegi 2-3h.

Ajaline kulu salongis 1h.

Hind 30€

Broneeri aeg ökojuuksurile

Waku Organics

Tegeleme looduskosmeetika jae- ja hulgimüügiga Soomes ja Baltimaades ning korraldame koolitusi professionaalidele. Meie poolt pakutavad tooted on looduslikud, orgaanilised, sertifitseeritud ja keskkonda säästvad. 


 • Aubrey GPB Balancing Protein Conditioner juuksepalsam 325 ml
  Read More

 • Radico Colour Me Organic Dark Brown tumepruun orgaaniline taimne juuksevärv 100g
  Read More

 • Radico Colour Me Organic Soft Black Pehme must orgaaniline taimne juuksevärv 100g
  Read More

 • Radico Colour Me Organic Brown Pruun orgaaniline taimne juuksevärv 100g
  Read More

 • Radico Colour Me Organic Wine Red Veinipunane orgaaniline taimne juuksevärv 100g
  Read More

 • Radico Colour Me Organic Auburn Red Kastanipunane orgaaniline taimne juuksevärv 100g
  Read More

 • Radico Colour Me Organic Golden Blonde Kuldne blond orgaaniline taimne juuksevärv 100g
  Read More