Gyada Cosmetics

Gyada Cosmetics on julmusevaba öko-, bio- ja vegan looduskosmeetikatoodete Itaalia kaubamärk. Gyada eesmärk on lihtne ja läbipaistev: pakkuda ainult looduslikest koostisainetest kvaliteetseid kosmeetikatooteid.

Ainult looduslikest koostisainetest kvaliteetse toote loomisel peab Gyada Cosmetics kõige tähtsamaks etapiks teadus- ja arendustegevust. Iga toote loomisel on see Gyadale alati kõige olulisem etapp. Gyada Cosmetics looduskosmeetika ideid katsetatakse mitme kuu jooksul, et saavutada absoluutset täiuslikkust ja parimat lahendust. Gyada toodete äärmiselt suur tõhusus ja kvaliteet on saavutatud tänu sellele, et Gyada kasutab ainult mahedatel taimsetel ekstraktidel põhinevaid looduslikke koostisaineid.

Gyada Cosmeticsi tooted ei sisalda järgmist: BHA, BHT, VÄRVAINED, EDTA, PEG, PARABEENID, VASELIIN, SLES, SLS, SILIKOONID. Samuti on neid katsetatud nikli suhtes. Gyada igat toodet peetakse kalliskiviks: väärtuslikuks, ainulaadseks ja jäljendamatuks. See on Gyada panus kõigile neile, kes väärtustavad tervist, ilu ja loodust.

 Miks Gyada?

Gyada - see nimi on sündinud paljude erinevate koosmõjude tulemusena, mis tervikuna hõlmavad puhast armastust, ilu ja elujõudu. La giada tähendab itaalia keeles jadeiiti. Jadeiit on kivi, mis koosneb erinevatest helklevate kristallidega õrnrohelistest mineraalidest; see on looduse värvidega kivi, mida on alati seostatud 4. tšakraga ehk südametšakraga. See on tšakra, mille ümber pöörlevad inimese kõik füüsilised ja energeetilised funktsioonid. Samuti on Gyada hõlpsalt äratuntav naisterahva nimi, see on sõbranna, keda saab usaldada. Ta loob väikeseid unelmaid, mis võivad muutuda reaalsuseks.

Wakuorganics.ee kasutab küpsiseid (cookie), mille ülesandeks on koguda erinevate analüüside tegemiseks vajalikku teavet, et tagada kasutajatele poe võimalikult mugav kasutamine. Tutvu privaatsustingimustega siit.