Sertifitseeritud ökokosmeetika e-pood. Üle 45€ tellimused tasuta kohale!
Eesti Eesti

Helista meile 56 819 296

Ostukorv - 0 toode(t)

Ostukorvis pole tooteid.

Gyada Cosmetics
Võrdle tooteid

Pole midagi võrrelda

Küsitlus

Kas olete varem kasutanud taimseid juuksevärve?

Gyada Cosmetics

Gyada Cosmetics

Gyada Cosmetics on julmusevaba öko-, bio- ja vegan looduskosmeetikatoodete Itaalia kaubamärk. Gyada eesmärk on lihtne ja läbipaistev: pakkuda ainult looduslikest koostisainetest kvaliteetseid kosmeetikatooteid.

Ainult looduslikest koostisainetest kvaliteetse toote loomisel peab Gyada Cosmetics kõige tähtsamaks etapiks teadus- ja arendustegevust. Iga toote loomisel on see Gyadale alati kõige olulisem etapp. Gyada Cosmetics looduskosmeetika ideid katsetatakse mitme kuu jooksul, et saavutada absoluutset täiuslikkust ja parimat lahendust. Gyada toodete äärmiselt suur tõhusus ja kvaliteet on saavutatud tänu sellele, et Gyada kasutab ainult mahedatel taimsetel ekstraktidel põhinevaid looduslikke koostisaineid.

Gyada Cosmeticsi tooted ei sisalda järgmist: BHA, BHT, VÄRVAINED, EDTA, PEG, PARABEENID, VASELIIN, SLES, SLS, SILIKOONID. Samuti on neid katsetatud nikli suhtes. Gyada igat toodet peetakse kalliskiviks: väärtuslikuks, ainulaadseks ja jäljendamatuks. See on Gyada panus kõigile neile, kes väärtustavad tervist, ilu ja loodust.

 Miks Gyada?

Gyada - see nimi on sündinud paljude erinevate koosmõjude tulemusena, mis tervikuna hõlmavad puhast armastust, ilu ja elujõudu. La giada tähendab itaalia keeles jadeiiti. Jadeiit on kivi, mis koosneb erinevatest helklevate kristallidega õrnrohelistest mineraalidest; see on looduse värvidega kivi, mida on alati seostatud 4. tšakraga ehk südametšakraga. See on tšakra, mille ümber pöörlevad inimese kõik füüsilised ja energeetilised funktsioonid. Samuti on Gyada hõlpsalt äratuntav naisterahva nimi, see on sõbranna, keda saab usaldada. Ta loob väikeseid unelmaid, mis võivad muutuda reaalsuseks.

Tabel  Nimekiri

Määra langev suund
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
 5. 5

Tabel  Nimekiri

Määra langev suund
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
 5. 5
Gyada Cosmetics

Minimal Price: 6,50 6.5

Waku Organics

Tegeleme looduskosmeetika jae- ja hulgimüügiga Soomes ja Baltimaades ning korraldame koolitusi professionaalidele. Meie poolt pakutavad tooted on looduslikud, orgaanilised, sertifitseeritud ja keskkonda säästvad. 


 • Aubrey GPB Balancing Protein Conditioner juuksepalsam 325 ml
  Read More

 • Radico Colour Me Organic Dark Brown tumepruun orgaaniline taimne juuksevärv 100g
  Read More

 • Radico Colour Me Organic Soft Black Pehme must orgaaniline taimne juuksevärv 100g
  Read More

 • Radico Colour Me Organic Brown Pruun orgaaniline taimne juuksevärv 100g
  Read More

 • Radico Colour Me Organic Wine Red Veinipunane orgaaniline taimne juuksevärv 100g
  Read More

 • Radico Colour Me Organic Auburn Red Kastanipunane orgaaniline taimne juuksevärv 100g
  Read More

 • Radico Colour Me Organic Golden Blonde Kuldne blond orgaaniline taimne juuksevärv 100g
  Read More