14-päevane tagastusõigus

Vastavalt Võlaõigusseadusele võib tarbija sidevahendi abil sõlmitud lepingust taganeda 14 päeva jooksul. Wakuorganics.ee e-poest tellitud kauba puhul algab tähtaeg päevast, mil kaup on tarbijale üle antud.

  • Ostes Waku-Organics.net e-poest, nõustub tarbija tagastusõiguse kasutamiseks järgmiste tingimustega:
  • Tagastatav kaup peab olema KASUTAMATA ja originaalpakendis.
  • Tarbija peab toote originaalpakendi avama ettevaatlikult ja seda kahjustamata. Kui pakend ei ole avatav, siis ei pea tagastatav toode olema originaalpakendis. 

Tähelepanu! Kõik tagastatavad tooted on kliendi vastutusel senikaua, kui need on jõudnud meie lattu. Veenduge, et kõik oleks korrektselt pakendatud ja oht, et toode võiks transpordil viga saada on välistatud.

Tagastamisõiguse kasutamiseks peab tarbija esitama avalduse Waku-Organics.net e-poe aadressil info@wakuorganics.ee kuid mitte hiljem kui 14 päeva jooksul pärast kauba kättesaamist. 

Tarbija kohustub kandma kauba tagastuskulud, välja arvatud juhul kui tagastamisele kuuluv toode ei vastanud tarbija tellimusele

Lepingust taganemisel tuleb tarbijal ostetud asi viivitamatult, kuid mitte hiljem kui 30 päeva jooksul pärast lepingust taganemisest teatamist, tagastada.

Waku-Organics.net kohustub viivitamatult, kuid mitte hiljem kui 14 päeva jooksul peale tagastatud toote jõudmist meieni, tagastama tarbijale tagastatud kauba eest tasutud summa.

14-päevane tagastusõigus on sätestatud õigusaktidega ning ei ole Waku-Organics.net e-poe eripära. Vajadusel saate alati küsida lisainfot meie klienditeenindusest info@wakuorganics.ee

Wakuorganics.ee kasutab küpsiseid (cookie), mille ülesandeks on koguda erinevate analüüside tegemiseks vajalikku teavet, et tagada kasutajatele poe võimalikult mugav kasutamine. Tutvu privaatsustingimustega siit.